Intencje Mszy Świętych 04.03. – 10.03.2024 r.
Poniedziałek – święto Św. Kazimierza, królewicza.
7.00 † Sabinę i Bolesława Wilgów (greg.).
17.00 – O Boże błog. i potrzebne łaski dla Kazimierza Długołęckiego (od Legionu Maryi).
18.00 – O Boże błog. i potrzebne łaski dla Kazimierza Lisieckiego z racji imienin.
Wtorek.
7.00 – O Boże błog. i potrzebne łaski dla osób z KŻR nr 1.
17.00 † Sabinę i Bolesława Wilgów (greg.).
18.00 † Marię, Szczepana Cejmer, Jadwigę, Eugeniusza, Wiesława Cichockich.
Środa.
7.00 † Jacka Bakułę – 4 rocz. śm.
17.00 † Józefa Czesława Wijas, zm. rodziców, Kazimierza, z CR Wijasów, Starzyków, Podstawków, Łuckiewiczów, Prusów, Kucmanów, zm. kapłanów, siostry zakonne, dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00 † Sabinę i Bolesława Wilgów (greg.).
Czwartek.
7.00 † Sabinę i Bolesława Wilgów (greg.).
17.00 † Helenę, Stefana Domańskich, Emilię, Leona Turadek, Helenę Wolniak, Władysławę Szymańską.
18.00 - O Boże błog. i potrzebne łaski, zwłaszcza łaskę nawrócenia i zdrowia dla Karola.
Piątek.
7.00 † Mariana, Mariannę, Macieja, Jana, Iwonę Młynarczyk.
15.00 Godzina Miłosierdzia – Droga Krzyżowa - MSZA ŚWIĘTA – Adoracja Najśw. Sakramentu:
- O Boże błog. i potrzebne łaski dla: - dla naszej Ojczyzny; - ofiarodawców naszej parafii; - dla Teresy i jej syna; - dla Miłosza; - o potrzebne łaski, zwłaszcza o łaskę zdrowia dla Roberta; - o powołania kapłańskie, zakonne i o święte rodziny; - dla Moniki o łaskę powrotu do zdrowia; - o łaskę zdrowia dla Reginy Tymińskiej[4]; - o łaskę zdrowia dla Moniki i Sławka [4];
† Reginę, Feliksa, Zdzisława, Eufemie, Stefana, Antoniego i jego rodziców i rodzeństwo, dusze w czyśćcu cierpiące [4];
† w m-c po śmierci / pogrzebie: † Marię Krzak; † Krzysztofa Goszczyńskiego; † Barbarę Wójcik; † Teresę Zadruską; † Janinę Wiśniewską.
17.00 † Barbarę Wrzesińską.
18.00 † Sabinę i Bolesława Wilgów (greg.).
Sobota.
7.00 - O Boże błog. i potrzebne łaski dla Jakuba Załuskiego z racji 27 urodzin.
17.00 † Sabinę i Bolesława Wilgów (greg.).
Niedziela – IV Niedziela Wielkiego Postu (10 marca 2024 r.) - „LAETARE”.
Msza Wigilijna – Sobota, godz. 18.00: † Teresę Ickiewicz – 6 rocz. śm., Władysława Ickiewicza.
7.30 † Kazimierę, Stanisława, Teresę Janowiczów, z CR Janowiczów.
9.00 † Sabinę i Bolesława Wilgów (greg.).
10.30 - Msza Święta zbiorowa:
- Dziękczynna – za dar Eucharystii: - że możemy się gromadzić wokół Ołtarza, słuchać Słowa Bożego i karmić się Ciałem naszego Zbawiciela;
- O Boże błog. i potrzebne łaski: - dla pewnej osoby; - dla CR Małgorzaty; - dla CR Waldemara; - dla CR Hani i Piotra; - dla Denisa, Olgi i Anny-Marii; - dla Anny, Aleksandry i Marty; - dla Marii i Stefana; - dla Roberta; - dla CR Marietty i Mariusza; - dla CR Doroty; - o łaskę zdrowia dla Mikołaja, Andrzeja, Adriana; - dla Damiana (2); - dla Grzegorza – z racji imienin i dla Jego rodziny;
- za naszych bliskich, którzy ulegli zwątpieniu i odeszli od wiary i Kościoła, o takie natchnienia Ducha Świętego, które pozwoli im powrócić do wiary i przyjąć Boże miłosierdzie;
† Walentynę, Marcelego, Jadwigę, Marcelego i z CR; † Władysławę; † Paulinę; † Artura; † Wiesława; † Barbarę; † Henrykę; † Krzysztofa Urbanowskiego; <† Irenę Dziedzic; † Katarzynę Kuligowską; † Ewę Mrozińską>[7]; <† Janinę Sterniczuk; † Wiesława Żurawskiego; † Marię Krzak; † Krzysztofa Goszczyńskiego; † Barbarę Wójcik; † Teresę Zadruską; † Janinę Wiśniewską>[5]; <† Renatę Bożuta; † Benedykta Kosewskiego>[4];<† Leszka Glinickiego; † Stanisława Terelaka>[3]; <† Jana Witulskiego>[2] <† Marka Pasika; † Alicję Banasiak>[1]; † Jana Kołodziejskiego – 2 rocz. śm., Ewę Kaniewską – 2 rocz. śm., Janinę, Mariana Podlaskich; † Wandę, Franciszka Maciejewskich; † Monikę Dworzańską – 1 rocz. śm.;
12.00 † Franciszkę, Stanisława, Zygmunta Karolkiewiczów.
13.15 – w intencji Parafian. [chrzest].
18.00 † Zygmunta Sucheckiego – 14 rocz. śm., Halinę, Jana Sucheckich, Sylwestra, Bronisława Śmigasiewiczów.