• Miłosierdzie w Legionowie

Szczepionki Covid nie są szczepionkami - Sąd Najwyższy w USA

 

Orzeczenie Sądu Najwyższego: Szczepionki Covid nie są szczepionkami COVID-19

Mało kto zauważył, że Robert F. Kennedy Jr. wygrał proces przeciwko wszystkim lobbystom farmaceutycznym. Szczepionki Covid to nie szczepionki.

Sąd Najwyższy w swoim orzeczeniu potwierdza, że ​​szkody wyrządzone przez terapie genowe Covid mRNA są nieodwracalne. Ponieważ Sąd Najwyższy jest najwyższym sądem w Stanach Zjednoczonych, nie ma dalszych odwołań, a wszystkie drogi odwoławcze zostały wyczerpane.

W pierwszym oświadczeniu Robert F. Kennedy podkreślił, że był to sukces, który był możliwy tylko dzięki międzynarodowej współpracy dużej liczby prawników i naukowców. Oczywiście ten wyrok otwiera coś na arenie międzynarodowej, zwłaszcza tutaj, w Szwajcarii, ten wyrok powinien wywołać falę, ponieważ Szwajcaria ma tutaj specjalną pozycję ze swoją federalną konstytucją. Z jednej strony Kodeks Norymberski jest w konstytucji z artykułem 118b, a nadużywanie inżynierii genetycznej na ludziach jest zabronione w Szwajcarii, zgodnie z artykułem 119 Konstytucji Federalnej.

Uzupełnieniem jest art. 230 bis Kodeksu karnego... Oznacza to, że sprawcom grozi do 10 lat więzienia. Ale ten wyrok powinien również zwrócić uwagę reszty świata, ponieważ Kodeks Norymberski ma ważność międzynarodową i jest również zawarty w artykule 7 Międzynarodowego paktu praw obywatelskich i politycznych.

W przypadku zarzutów karnych oświadczenie musi odnosić się do afery Contergan, aby nadać szczególną wagę doniosłości tego zarzutu. Politykę czeka zatem gorąca jesień. Trzeba też wiedzieć, że w tych procesach niemiecki prawnik dr. Rainer Füllmich i ponad 100 niemieckich prawników było zaangażowanych.

https://www.foxnews.com/us/new-york-supreme-court-reinstates-all-employees-fired-being-unvaccinated-orders-backpay

Żadne medium o tym nie mówi, ani w Szwajcarii, ani w Europie.
Niestety, nastąpi to z opóźnieniem.

Przekaż więc tę decyzję członkom swojej rodziny, przyjaciołom i znajomym”.

Tutaj możesz znaleźć ORYGINALNY dokument:
85163_2022_George_Garvey_et_al_v_City_of_New_York_et_al_DECISION___ORDER_ON_37

Sąd Najwyższy stanu Nowy Jork nakazał, aby wszyscy pracownicy miasta Nowy Jork, którzy zostali zwolnieni za brak szczepień, zostali przywróceni do pracy z zaległym wynagrodzeniem.

Sąd stwierdził w poniedziałek, że „szczepienie nie zapobiega zarażeniu się lub przeniesieniu COVID-19”. burmistrza Nowego Jorku Erica Adamsa , twierdził na początku tego roku, że jego rząd nie będzie ponownie zatrudniał pracowników, którzy zostali zwolnieni z powodu statusu szczepień.

Nowy Jork zwolnił około 1.700 pracowników na początku tego roku za brak szczepień po tym, jak miasto uchwaliło mandat szczepień pod rządami byłego burmistrza Billa de Blasio.

Wielu zwolnionych byli policjanci i strażacy.

Andrew Ansbro, prezes FDNY-Uniformed Firefighters Association i Lt. James McCarthy, prezes FDNY-Uniformed Fire Officers Association, potępił Adamsa na początku tego roku po tym, jak burmistrz zezwolił na wyjątek od obowiązku szczepień dla sportowców i artystów, mimo że strażacy wciąż są zwalniani ze względu na ich status. Para wezwała miasto do rozszerzenia zwolnienia na wszystkich nowojorczyków.

NYC NIE BĘDZIE PONOWNIE ZATRUDNIAĆ NIESZCZEPIONYCH PRACOWNIKÓW, MÓWI BURMISTRZ

Jesteśmy tutaj, aby powiedzieć, że popieramy uchylenie nakazu szczepień, który burmistrz ogłosił w czwartek” – powiedział McCarthy. „Uważamy, że należy go również przedłużyć. Popieramy cofnięcie mandatu dla sportowców i wykonawców, którzy pracują w Nowym Jorku. Uważamy, że mandat powinien zostać przesunięty również dla ludzi, którzy pracują dla Nowego Jorku. ”

Funkcjonariusze policji stoją na straży, gdy ludzie gromadzą się w City Hall Park, aby zaprotestować przeciwko nakazom szczepień dla pracowników miejskich, 3 listopada 2021 r., Nowy Jork. (Michael M.Santiago/Getty Images)

Jeśli chcesz znieść nakaz szczepień dla niektórych osób w mieście, musisz go znieść dla wszystkich w mieście” – powiedział Ansbro. „Jeśli podążasz za nauką, nauka powie ci, że obecnie nie ma niebezpieczeństwa, a pozbawianie pracy setek strażaków, policjantów i innych ratowników nie leży w najlepszym interesie miasta. To nie jest bezpieczne."

za: https://www.presseteam-austria.at/pl/urteil-des-obersten-gerichtshofs-covid-impfstoffe-sind-keine-impfstoffe/

O Parafii

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w LegionowieParafię erygował kard. Józef Glemp 20 października 1984 roku z części parafii św. Jana Kantego w Legionowie, Wniebowzięcia NMP w Chotomowie i Przemienienia Pańskiego w Wieliszewie. Pierwszą siedzibą parafii był dom bliźniaczy przy ul. Okrzei 5, własność ks. Tadeusza Adamusa, który w styczniu 1980 roku przekazał go do dyspozycji kurii metropolitalnej. Ks. prał. Stefan Piotrowski polecił ks. Lucjanowi Szcześniakowi, ówczesnemu wikariuszowi parafii św. Jana Kantego w Legionowie, utworzyć w tym domu ośrodek duszpasterski na potrzeby wiernych mieszkających „za torami kolejowymi”.

czytaj więcej...

Msze święte

Niedziela:  7.30, 9.00, 10.30 (intencje zbiorowe), 12.00 (z udziałem dzieci), 13.15 (II i IV Niedziela - CHRZTY), 18.00. 

W tygodniu: 7.00, [15.00 - tylko w piątki], 17.00, 18.00. 

UWAGA: Sobotnia Msza Święta o godz. 18.00 jest sprawowana jako Msza Wigilijna Niedzieli (Chwała, liturgia Słowa z Niedzieli, Wierzę...).

W piątki o godz. 15 - GODZINA MIŁOSIERDZIA: Droga Krzyżowa i Eucharystia (intencje zbiorowe, zwłaszcza modlitwa za zmarłych miesiąc po śmierci/pogrzebie) - kończy się Koronką do Bożego Miłosierdzia na początku następnej Mszy Świętej o godz. 17.00 (wakacje: godz. 18.00) .

W dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 17 modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia (wyjątek w piątek - informacja wyżej).

W październiku - po Mszy Świetej o godz. 17.00 RÓŻANIEC; Koronka po Mszy Świetej o godz. 18.00.

Uwagoa: Spowiadamy w czasie każdej Mszy Świetej - wyjątek - Msza Święta o godz. 7.00 - od godz. 6.35 do godz. 6.55. 

Msze Święte w dni powszednie od 24 czerwca do 24 sierpnia 2024: * Poniedziałek – Sobota o godz. 7.00 i 18.00; * W Piątki dodatkowo „Godzina Miłosierdzia” o godz. 15.00 (Droga Krzyżowa i Eucharystia). * Sakrament pokuty i pojednania (Spowiedź Święta) na 30 minut przed Mszą Świętą.

 

Kancelaria parafialna

JEST CZYNNA: 

* ks. Ireneusz - proboszcz:

Poniedziałek: godz. 18.30 -19.15

Czwartek: godz. 16.00 - 17.00;

* ks. Zbigniew:

Środa - godz. 16.00 - 17.00;

Sobota - godz. 8.30 - 10.00.

* ks. Zbigniew:

Wtorek: godz. 16.00 - 17.00. 

W piątki, w święta i uroczystości (kościelne i państwowe), gdy są w parfii rekolekcje - kancelaria jest NIECZYNNA! 

Od 24 czerwca do 28 września 2024 kancelaria parafialna będzie czynna: * Poniedziałek – Czwartek: w godz. 16.00 - 17.00; * W Piątki kancelaria jest NIECZYNNA!!! * Sobota – godz. 8.30 – 10.00.

 

 

 

Kontakt

Proboszcz:

ks. Ireneusz Węgrzynowicz

Wikariusz:

ks. Zbigniew Skowyra 

ks. 

Adres:
ul. Targowa 48, 05-120 Legionowo

telefon do ks. Zbigniewa:

22 774 44 64  

telefon do ks. proboszcza:

887 777 901

e-mail: milosierdziewlegionowie @ gmail.com

REGON: 040120546
NIP: 536-110-71-01

Numer konta bankowego: 

74 1240 6117 1111 0010 7439 8510

© 2017 Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Legionowie. Wszystkie prawa zastrzeżone. Designed By ArcheR